Alena sa vracia do ZOO: Ošetrovateľka konečne pocíti, ako jej chýbajú zvieratá!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Alena to nemá so svojím exmanželom jednoduché. Sveťo robí všetko preto, aby jej znemožnil a zničil vzťah s ich spoločným synom Šimonkom. Dokonca bol schopný zavolať na ňu sociálku, keď mala doma čerstvo narodené pandy červené! Alena to nevzdáva a bojuje o svojho syna. Žiada Sveťa, aby jej dovolil častejšie stretnutia. Sveťo však koná úplne opačne a namiesto toho, aby matke jeho syna vyhovel, snaží sa Šimonka poštvať proti Alene. Mama ale so synom zdieľa jednu veľkú lásku – obaja milujú zvieratá. Keď sú spolu, Šimon ju žiada, aby šli do ZOO. Alena sa najprv zdráha, napokon mu ale vyhovie. Až v priestoroch zoologickej záhrady pocíti, ako veľmi jej chýbajú jej milované zvieratá. Obmäkčia jeho slová otca?

Dominika podporená Petrom aj Aleninými pozitívnymi slovami je odhodlaná na ďalekú cestu, aby dokončila svoj výskum. Má to však jeden háčik, Mikuláš nechce Dominiku do Afriky pustiť. Dominika je z postoja rodiny sklamaná. Jediný, kto za ňou stojí, je prekvapivo Riško, ktorý je na sestrinej starostlivosti závislý. Prihovára sa za Dominikinu cestu do Afriky u otca a je dokonca odhodlaný prežiť niekoľko dní bez jej pomoci. Ako to dopadne? Sledujte premiérovú epizódu seriálu ZOO dnes o 20:35 na obrazovkách televízie JOJ a dozviete sa viac!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka