Bakala z Top Staru si zahral v ZOO: Vášnivé bozky musel priateľke dlho vysvetľovať!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Diváci televízie JOJ si tento týždeň počas sledovania seriálu ZOO určite všimli, že do deja vstúpila nová postava. Je ňou Denisin priateľ Roman, ktorý v jej živote poriadne zamieša karty. Ak sa vám zdalo, že mladý a pohľadný muž, ktorý ho stvárňuje, je akýsi známy, nemýlili ste sa. Novú postavu totiž stvárňuje moderátor Top Staru Janko Bakala.Pre mňa to bola veľmi milá úloha. Nemôžem prezrádzať, čo a ako bude, ale tento charakter je taký správňak, aj keď to tak možno nebude vyzerať. Dobre sa v ňom cítim,“ povedal Janko, ktorý musel v rámci nakrúcania absolvovať aj vášnivú bozkávaciu scénu. Tú jeho priateľka rozdýchavala poriadne dlho. „Áno, boli z toho problémy. Samozrejme, hneď som sa priznal a nebolo nadšenie. Teraz, keď je to vonku, sa to nenadšenie opäť vrátilo. Ale spracovali sme to a ideme ďalej, pretože nie je dôležité sa pozerať na takéto niečo, pokiaľ človek vie, kde je jeho srdce,“ priznal moderátor.

Bakala Zoo

Zdroj: joj.sk

Menšia úloha v seriáli však nie je jeho prvou hereckou skúsenosťou a nás preto zaujímalo, či by dokázal pre herectvo opustiť moderátorskú stoličku. „Ja som vždy chcel byť herec, mne sa to páčilo odkedy som bol malý chlapec. Napriek tomu, že som nešiel študovať na Vysokú školu múzických umení, veľmi som sa chcel angažovať v herectve. Viem si predstaviť, že jedného dňa by som opustil brandžu moderátora a stal by som sa hercom. Som JOJke veľmi vďačný, že mi otvorila brány,“ zhodnotil.

Seriál ZOO si môžete pozrieť opäť v pondelok o 20:35 a reláciu Top Star každý pracovný deň o 17:30 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka