Bola by z nej skvelá modelka: Alenka Ďuránová zapózovala našej šikovnej fotografke

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Alenka Ďuránová je nielen šikovná herečka, ale uživila by sa aj svojou krásou ako modelka. Presvedčila nás o tom v rámci fotenia určeného na promovanie seriálu ZOO, v ktorom stvárňuje „hipisáčku“ s dredmi, ošetrovateľku Alenku. Striedala nielen outfity a účesy, ale aj pózu za pózou a ani o pravé modelingové výrazy nebola núdza! „Fotenie bolo príjemné a veselé,“ priznáva krásna herečka, aj keď jedným dychom tvrdí, že by sa ako modelka živiť nechcela. „Ja a modeling? Kdeže, veď by som potrebovala obrúsiť celú figúru. Je to náročná práca. Takto mi to stačí, ale neviem si predstaviť, že by som fotila nejakú kampaň celý deň,“ tvrdí Alenka.

V rámci promovania seriálu ZOO sa objavila v Novinách o 12, kde ju spovedal náš obľúbený moderátor Janko Mečiar. Ani táto časť jej nie je cudzia, na rozdiel od mnohých hercov si vie užiť aj robenie rozhovorov a odpovedanie na zvedavé otázky. „Rada promujem seriál a robím rozhovory, lebo viem, že diváka to zaujíma a chce vojsť, ako sa hovorí, do kuchyne,“ hovorí krásna herečka. Nahliadnite s nami do zákulisia a pozrite si vo videu, ako prebiehalo fotenie. Nezabudnite, že Alenku Ďuránovú môžete vidieť v ZOO aj dnes večer o 20:35 na JOJke!

Celý rozhovor z Novín o 12 nájdete v našom archíve!

ZOO - Ďuránová fotenie na výšku

Zdroj: joj.sk

Ďakujeme za vaše názory

Fotka