Čo bude s Alenou? Roberta žiada riaditeľa ZOO, aby ju radikálne potrestal!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Alenina situácia je viac než vážna. Mamička, ktorej dala facku počas detskej narodeninovej oslave v zoologickej záhrade pri hrošíkoch, je rozzúrená a pohoršená a nenechá to len tak. Roberta ako správna hovorkyňa sa okamžite snaží vyriešiť situáciu s ňou a ponúka odškodnenie aspoň pre deti z narodeninovej oslavy. Alena nezvláda, že sa na ňu nakopili všetky problémy naraz a zosype sa. Roberta žiada riaditeľa, aby sa s ňou vysporiadal rázne a udelil jej trest. Dominika sa Aleny pred Stanom zastane. Ako riaditeľ ZOO s búrlivou ošetrovateľkou, ktorá mu už v aj tak náročnom období spôsobila problémy, naloží?

Dominika Petrovi otvorene prizná, že v blízkej budúcnosti plánuje cestu do Afriky. Peter je však presvedčený, že krehká Dominika Afriku nezvládne. Dominika sa však odmieta ďalekej cesty len tak ľahko vzdať. Pristihnutí Milan sa vonkoncom ani len nesnaží pred synom skrývať, že má milenku. Maroš je z otca znechutený. Milan ho vzápätí žiada, aby ho kryl pred ženou. Maroš má však pre neverného otca jednu podmienku. Čo od neho bude žiadať? Sledujte premiérovú epizódu ZOO dnes o 20:35 na JOJke a dozviete sa viac!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka