Čo má Šebová spoločné s Robertou zo ZOO? Som „naspídovaná“, život ma prinútil

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Zuzka Šebováseriáli ZOO stvárňuje všetečnú a snaživú, prehnane motivovanú hovorkyňu našej zoologickej záhrady, ktorá svojimi nápadmi lezie všetkým ostatným zamestnancom na nervy. Je ťažké pochopiť zmýšľanie mladej Roberty, čo je hlavnou prekážkou v jej medziľudských vzťahoch na pracovisku, no práve herečka svojej seriálovej hrdinke rozumie najlepšie. „Od začiatku mi bola veľmi sympatická a nemala som problém s tým, že bude iným nesympatická. Aspoň mám čo hrať a môže tam dôjsť k tomu zlomu, že ju začnú mať radi.“

Zuzka má pochopenie aj pre Robertine motívy: „Vie, prečo to robí. Robí to preto, aby sa jej podarilo zohnať čo najviac peňazí pre zvieratká, na jedlo a všetky tieto veci. Jedna vec je starať sa o zvieratká a druhá je z niečoho žiť a mať peniaze aj na výplaty. Ona to berie cez toto a preto je asi aj taká premotivovaná, lebo chce, aby ZOO aj zarábala.“  Aj keď je Roberta veľmi odlišná od postáv, ktoré doposiaľ obľúbená herečka hrala, našla si niečo, čo má s hovorkyňou zoologickej záhrady spoločné ona osobne. „Aj ja som taká naspídovaná. Život ma prinútil byť taká zrýchlená trochu. Je mi veľmi sympatická a mám ju rada,“ dodáva Zuzka.

Pozrite si rozhovor so Zuzkou Šebovou, v ktorom si zaspomínala aj na nakrúcanie upútaviek v Nemecku a nezabudnite, že ZOO môžete sledovať od pondelka do stredy o 20:35 na JOJke! Ak ste zmeškali niektorú z epizód v premiére, nájdete ich v našom archíve zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka