Diváci chvália Přemka Boublíka v úlohe Riška zo ZOO: Ako sa na rolu pripravoval?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Dobré herectvo nie je len o správnom „zahratí“ emócii a o tom, že sa dokážete napríklad rozplakať na povel. Dobrí herci na seba počas nakrúcania preberajú úplne inú osobnosť, ktorá nepatrí im, ale postave napísanej scenáristami. Príkladom je herec Přemek Boublík, ktorý v seriáli ZOO stvárňuje brata Dominiky a Lucky – Riška. No geniálneho introverta so sklonmi k autizmu nehrá len tak podľa scenára, postavu si dôkladne naštudoval v reálnom prostredí. „Mal som to šťastie, že môj kamarát, Mirko Buľovský, robí charitatívnu cyklistiku cez Slovensko na bicykli za päť dní, má kamarátku riaditeľku denného autistického centra. Keď som dostal túto postavu, vedel som, že to nemôžem nechať len tak a hneď som mu volal,“ prezrádza Přemek. Viac sa dozviete z rozhovoru.

Nezabudnite, že ZOO môžete sledovať opäť v pondelok o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka