Dominika dostáva od Zdena neslušný návrh: Pomôže si s vrátenou prácou iným spôsobom?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Tigrovi stále hrozí, že bude odstrelený. Stano sa bojí o svojho syna a dáva preto poľovníkovi priamy príkaz. Nikto nie je nadšení z tejto možnosti, v ohrození je však Petrov život. Podarí sa mu uniknúť z klietky?

Dominika má plnú hlavu iných problémov, ktoré ju dovedú k menšiemu výbuchu. Dôvodom jej hnevu sú starosti, ktoré má mladá zoologička so svojou prácou. Čerstvá správa o zmene vedúceho ju nepotešila a už vôbec jej nerobí radosť, ako s ňou nový školiteľ jedná. Lucia príde utešovať sestru, ktorá je deprimovaná z toho, že jej Zdeno vrátil prácu bez vysvetlenia. Nový školiteľ má odrazu pre svoju zverenkyňu návrh, ten však nie je vonkoncom slušný...

Vilma prefacká Iča, pretože má nervy z jeho vyčíňania. Ičo situáciu prereaguje a okamžite podá riaditeľovi výpoveď, Stano ju však odmietne prijať. Krmovinár Zoli má plán, ako zdvihnúť Ičovo pošramotené sebavedomie. Čo sa mu podarilo vymyslieť? Sledujte ZOO v premiére dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka