Dominika Richterová ako zvodná femme fatale: Hviezdy seriálu ZOO pózovali na valentínskom fotení

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Pri príležitosti sviatku všetkých zamilovaných sme si zavolali herečku Dominiku Richterovú a dvoch jej partnerov: toho skutočného a toho seriálového na malé valentínske fotenie. Konkrétne je reč o Jankovi Koleníkovi, jej priateľovi v seriáli ZOO a Jurajovi Bačovi, jej polovičke v súkromnom živote. Aj keď musíme uznať, že obom pánom to pristane, Dominika ako správna „ruža medzi tŕňmi“ medzi nimi vynikla najviac. „Nestojím pred objektívom prvýkrát, ale profesionálne som ešte nič nefotila. Bolo to veľmi príjemné, lebo máme úžasnú fotografku Stanku, ktorá je veľmi milá a kamarátska. Stretávame sa s ňou aj na nakrúcaní ZOO, takže to bolo veľmi príjemné a uvoľnené,“ prezradila nám po skončení fotenia sympatická herečka.

Stála najprv po boku Juraja a potom po boku Janka, no „zapózovala“ si ako profesionálna modelka aj sama. „Fotila som pre jednu návrhárku v Nitre a kedysi som fotila, ale nebolo to profesionálne fotenie,“ tvrdí Dominika, no pri pohľade na výsledok je ťažké uveriť, že sa modelingu nevenovala. Viac fotiek vám ukážeme už cez víkend na oficiálnom facebooku seriálu ZOO, sledujte nás!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka