Ide sa do Afriky! Peter však pred cestou musí určiť Dominike pravidlá...

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Najprv jej radil, aby sa vybrala do Afriky, potom ju nechcel zobrať so sebou, tentoraz jej opäť spôsobil šok. Dominika je poriadne prekvapená, keď Peter vyhlási, že do Afriky pocestujú spolu. Pred cestou však musí upokojiť urazenú Luciu. Dominika je odrazu v strese. Všetko je na ňu prirýchle. Bojí sa, že sa nestihne zbaliť a okrem toho sa musí postarať o všetko tak, aby to rodina v Bratislave počas jej pobytu v zahraničí zvládla bez nej. Napokon ale všetko dobre dopadne – Peter s Dominikou sa lúčia s najbližšími a vyrážajú na ďalekú cestu. Pred odletom však Peter musí ešte určiť Dominike pravidlá. Zvládne to v Afrike?

Robotníci poškodia výbeh a pumička Mia ujde. Ičo kontaktuje Dominiku, no Stano mu zabráni, aby jej pokazil výlet. Alena uteká zachraňovať pumičku, ktorú sama odchovala. Príde včas, no veterinár Zdeno na pumu aj tak vystrelí...

Ako to dopadne? Sledujte ZOO v premiére už dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka