Je polovník Filadelfi horúcou stopou v Petrovom pátraní? Musí to zistiť na vlastnú päsť!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Po akcii s tigrom má Peter vo svojom pátraní po Kamilovom vrahovi nového podozrivého. Vie, že ak odhalí pašovateľov z Afriky, je na stope vrahovi svojho dobrého kamaráta. Polovník Filadelfi, ktorý prišiel do zoologickej záhrady na pomoc počas problémov s tigrom, sa mu nepozdáva, aj keď ho zoológ Maroš presviedča, že je to hlúposť. Podľa neho je polovník bezvýznamný pre Petrovo pátranie, Peter si však povedať nedá, navštívi Filadelfiho u neho doma. Čo sa mu podarí zistiť?

Na presviedčanie kolegov zo ZOO sa sekretárka Júlia rozhodne, že dá Ičovi predsa len šancu. Ich spoločné rande však dopadne absolútnym fiaskom a zapríčiní to zlomyseľná lama, ktorá Júliu opľula. Júlia sa bojí, že kvôli nejakej lame prišla o frajera a chce sa za opľutie pomstiť. No táto snaha je márna...

Dominika sa rozhodne odmietnuť Zdenov návrh. Alena ju povzbudzuje, aby to s prácou nevzdávala. Ona odrazu dostane spásonosný nápad. Podarí sa jej so zlomyseľným školiteľom vybabrať? Sledujte ZOO v premiére dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka