Koleník o pobyte s tigrom v jednej klietke: Nevedel som, do akého nebezpečenstva idem

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Viacerých divákov seriálu ZOO zaujala zápletka s tigrom, s ktorým skončili za jednými „mrežami“ hneď dvaja herci, konkrétne Pali ŠimunJanko Koleník a na oficiálnej facebookovej stránke ZOO ste sa nás pýtali, ako sa scénka nakrúcala. Režisér seriálu Braňo Mišík nám naznačil, že šlo o správnu kombináciu reálneho nebezpečenstva a filmových „trikov“: „Všetko je to o smeroch a uhloch pohľadu, ale hercov sme reálne na chvíľu ohrozili. Celkovo je to kombinácia odvážnych momentov a filmovej mágie.“ My sme oslovili aj samotného herca v ohrození, Janka Koleníka. Ako prežíval nakrúcanie scénky on?

„Priznám sa, že keď sme tú scénu mali točiť, nevedeli sme, do akého nebezpečenstva až ideme. Počas tohto nakrúcania sa zoznamujeme s prácou so zvieratami, lebo to sa na Slovensku dlho nerobilo,“ hovorí Janko a ďalej prezrádza, ako prebehlo samotné nakrúcanie spomínanej scénky: „Nakrúcalo sa do na dvakrát, najprv tú časť s Ičom v klietke, keď okolo neho behal tiger, to boli v priamom kontakte a potom o dva týždne neskôr druhú časť, keď som Iča vyslobodzoval a zostal som v klietke sám. To som už mal možnosť si to rozmyslieť. Za ten čas sa čo to zmenilo a už som povedal, že nechcem riskovať.“

Prečo si to Koleník rozmyslel? „Medzitým sme točili upútavky na seriál s veľkým aj malým tigrom a to som sa naozaj cítil ohrozený, lebo ten veľký tiger, keď si urobil kolečko okolo štábu, kedy si to pooznačkoval a oňuchal, začal robiť problémy a vybehol po mne. Chovateľka povedala, že to nebol útok, ale hra, no keď sa proti vám rozbehne 200-kilový tiger, nie je vám všetko jedno. Je to natočené a vyzerám ako hrdina s rukami vo vreckách, no strašne som sa bál,“ odpovedal obľúbený herec.

Nenechajte si ujsť pokračovanie ZOO v pondelok o 20:35 na JOJke a nezabudnite, že ak máte nejaké otázky ohľadom seriálu, sme tu pre vás na oficiálnom facebooku ZOO!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka