Kto je najdôležitejší zamestnanec ZOO? Prekvapíme vás, ale riaditeľ to rozhodne nie je

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Kto je najdôležitejší zamestnanec v našej seriálovej ZOO? Ak ste tipovali riaditeľa, ste na omyle!  Najdôležitejšiu pozíciu predsa zastáva vrátnik, ktorý vie vždy o všetkom a dokonca dokáže poučiť svojho šéfa, že by mohol svoju riaditeľskú robotu robiť oveľa lepšie! Toho seriálového vrátnika, ktorý sa volá Julo, stvárňuje sympatický herec Oldo Hlaváček a na pľaci mu sekunduje papuľnatý papagáj Hugo. „Účinkujem s papagájom. Nevedel som, ako taký papagáj žije a správa sa, vďaka ZOO som sa to dozvedel. Hrám postavu vrátnika, ktorý žije s papagájom 30 rokov! Je to tvor, ktorý sa správa skoro ako človek. Už ma ďobol do oka aj do ruky, ale je to fajn zvieratko,“ hovorí pán Hlaváček o svojom hereckom kolegovi.

Nakrúcanie seriálu spojeného so zoologickou záhradou mu je mimoriadne blízke, pretože so samotnou bratislavskou ZOO, kde sa seriál nakrúca, ho veľa spája. „Keď som sa dozvedel, o čom to bude, pre koho to bude, tak som sa veľmi potešil. Lebo jednak, bývame vedľa zoologickej záhrady, žijeme s ňou. Prišla k nám odtiaľ opica aj páv. Ja sám som krstil v ZOO medvedíkov aj ďalšie zvieratká s pani riaditeľkou.  Teraz sa tam chodím prechádzať s vnučkou,“ skonštatoval.

Jeho seriálová postava vrátnika Jula prinesie do ZOO veľa vtipných momentov. Sledujte nás už zajtra o 20:35 na JOJke, štartuje ZOO!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka