Lucia je na nervy: Peter sa po prvom rande neozýva, nemá o ňu záujem?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Lucia prepadá panike po úspešnom rande, ktoré absolvovala s dobrodruhom Petrom. Síce im spolu bolo viac než dobre, on sa nejako nemá k činu a neozýva sa jej. Znamená to, že o ňu nemá záujem? Vôbec nie, myslí na ňu a najradšej by bol zasa s ňou, ale žiaľ, musí čeliť iným problémom. Prišiel mu šokujúci email z Afriky, ktorý komplikuje situáciu, no on je rozhodnutý, že sa pátrania po Kamilovom vrahovi nevzdá. Nakoniec si na Luciu predsa len nájde čas, no keď to zistí Dominika, dá to mladšej sestre poriadne vyžrať...

Stano si pred Helgou vymýšľa, že Zoli je na kuchárskom kongrese. Musí však informovať aj zvyšok ZOO, aby každý klamal rovnako. Jeho plány však nedopadnú podľa jeho predstáv. Helge netrvá dlho, kým zistí ozajstnú pravdu o tom, kde sa Zoli práve nachádza.

Vilme, vedúcej obchodu so suvenírmi v ZOO, v kase chýba tržba. Rozhodne sa radikálne zakročiť a nastavuje v obchodíku pascu, aby zistila, kto jej berie peniaze. Je poriadne prekvapená, keď nakoniec zistí, kto jej poťahuje bankovky z pokladne. Kto je náš veľký zlodej?

Sledujte ZOO, odpoveď sa dozviete v premiérovej epizóde dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka