Miro napadne Ľudkinho šéfa: Bude to posledná kvapka na ceste k rozvodu?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Ľudka nie je v manželstve s Petrovým bratom Mirom šťastná už nejakú tú dobu, no v poslednom čase to s nimi ide vyslovene dole kopcom. Čiaru prekročil vo chvíli, keď nezvládol situáciu a uštedril svojej žene facku. Kameňom úrazu je najmä rozdielny názor na ďalšie dieťa – zatiaľ čo Ľudka je jednoznačne proti, Miro na ňu tlačí, lebo dieťa chce. Zle zvládne aj informáciu o tom, že Ľudku v práci povýšili. Dôvod vidí v niečom inom ako v jej snahe a kvalifikovanosti. Podozrieva ju, že ho podviedla so šéfom. Vyberie sa do banky a tam konfrontuje Ľudkinho šéfa. Opäť sa neudrží a napadne ho pred ostatnými zamestnancami. Bude to posledná kvapka predtým, ako Ľudka konečne podá žiadosť o rozvod?

Peter zakáže Dominika ísť s ním do Serengeti a vydá sa tam sám. Peter v Serengeti vyhľadá Kamilov dom, chce nájsť hocijakú stopu vedúcu k jeho vrahom. Zistí však, že Kamilov barák bol vyrabovaný. V poslednej chvíli si spomenie na Kamilovu tajnú skrýšu. Čo v nej objaví? Sledujte premiérovú epizódu ZOO dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka