Najprv ho hrýzol, teraz sú kamaráti: S ktorým zvieracím kolegom si Koleník porozumel?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

K zvieratám na nakrúcaní seriálu ZOO pristupujú štáb aj herci s maximálnym rešpektom a ohľaduplnosťou. Každá scénka, v ktorej zvieratá priamo hrajú, sa prispôsobuje ich náladám a možnostiam. Staráme sa o to, aby sa v rámci podmienok nakrúcania cítili čo najlepšie.  „Zvierat sa snažím nebáť, ale rešpektujem ich, pretože akonáhle vyžarujeme nejakú negatívnu energiu, čo je aj strach, to zviera, ktoré je tiež vystresované zo svetiel, to z nás cíti a jasné, že už je nahlodané k tomu, aby sa bálo, tým pádom bránilo a bolo nebezpečné,“ hovorí o práci so zvieratami predstaviteľ Petra Baláža, herec Ján Koleník.

S niektorými zvieracími hviezdami, ktoré v seriáli vystupujú pravidelne, si však naši herci dokázali vytvoriť aj priateľský vzťah. Konkrétne Janko najlepšie vychádza s obľúbeným kosmáčom Miškom.  „S Miškom si k sebe nachádzame cestu. Na začiatku, keď som dal ruku do jeho klietky, tak ju hrýzol. Teraz okolo nej behá, chce sa so mnou hrať. Myslím, že sa z nás stali kamaráti,“ prezrádza Koleník. Viac sa dozviete z videorozhovoru. 

Ďakujeme za vaše názory

Fotka