Peter a Dominika sa v Afrike až príliš zblížia: Čo sa medzi nimi stane?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Peter sa s Dominikou čoraz viac zbližuje v Afrike. Najprv si ju získal tým, že ju zachránil pred krokodílmi, tentoraz sa zasa prejaví ako hrdina, podarí sa mu zbaviť jej masajského nápadníka. Obaja vedia, že čas v Afrike sa im kráti, preto sa Peter rozhodne vyskúšať, či je Dominika schopná konať aj spontánne. Vyprovokuje ju k šialenému nápadu, ktorý ich dovedie až k nečakanému zblíženiu. Čo sa medzi nimi stane?

Naozaj to bola posledná kvapka. Potom, ako Miro napadol Ľudkinho šéfa z banky, rozhodla sa ona konať. Celej rodine povie, čo je Miro zač. Vzápätí Mirovi oznámi, že podala žiadosť o rozvod. Silvia má výčitky, že ako matka zlyhala. Mira však ešte v rovnaký deň čaká ďalšia zlá správa, ktorú tak ľahko nestrávi...

Tajomník posiela ďalšiu otrávenú potravu pre zubry. Ičo sa z kontaminovaného ovocia ponúkne. Je mu poriadne zle, no myslí si že ešte stále z trávy. Pochopí niekto, že je spojenie medzi Ičovou nevoľnosťou a ovocím pre zubry? Všetko sa dozviete, keď si zapnete televíziu JOJ dnes o 20:35, vysielame premiérovú epizódu ZOO!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka