Peter a Lucia sa nesmú dať dokopy! Dominika je zásadne proti ich vzťahu

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Dominika nie je nadšená z možnosti, že by sa jej mladšia sestra dala dokopy s dobrodruhom Petrom. Sama na neho nemá dobrý názor, už vôbec nemôže byť dobrý pre Luciu. Rozhodne sa rázne zakročiť. Zakazuje Petrovi, aby sa s Luciou stretával, no on si z nej nič nerobí. Vonkoncom nemá v pláne rešpektovať jej vôľu. Následne to Dominika skúša s pozície staršej sestry, no ani u Lucie nepochodí. Bude mať jej snaha opačný efekt a pritiahne to potenciálny pár bližšie k sebe?

Peter je pohoršený, že vyšetrovateľ Jonáš nechal zlodejíčkov utiecť. Má pocit, že vyšetrovateľ nestojí na správnej strane zákona. Rišo sa zmieruje s pobytom kosmáča Miša v jeho izbe a popri tom sa tvári, že mu je rozkošná opička úplne ľahostajná. Celá rodina sa z Petrovho návratu domov teší, okrem Mira. Miro skoro ráno dostáva hlásenie o vlámaní, v ich záhrade je votrelec. Zoli v krčme stretne zlodejov, ktorí ukradli Huga zo ZOO. Rozhodne sa ich prenasledovať. Ráno ho všetci zháňajú, no Zoli do práce neprišiel.

Sledujte ZOO dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka