Peter sa zbližuje s Luciou: Ako pravý džentlmen ju bráni pred bývalým frajerom!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Cesty Dominikinej mladšej sestry Lucie a dobrodruha Petra sa zasa skrížia, tentoraz nájdu aj spoločnú reč. Lucia pomáha otcovi na večierku, ktorý organizujú pre klientov ZOO a Peter tam zasa zaskakuje za otca, ktorý sa s mamou vybral do wellnessu. Najprv zabáva klientov historkami z Afriky, no ich spoločnosť mu je rýchlo viac na príťaž. Rozhodne sa z večierka ujsť a na svojom „úteku“ stretáva Luciu, ktorá tam toho tiež mala už plné zuby. Spoločne si to namieria rovno do krčmy, kde však stretávajú Luciinho bývalého. Ten sa zachová ako chrapúň a vyjadruje sa o nej nelichotivo. Peter to však nenechá len tak a preukáže, že je naozajstný džentlmen.

Julo pátra po celej ZOO, kam mohol zmiznúť jeho milovaný papagág Hugo. Zlodeji sa ho zatiaľ pokúšajú predať chovateľovi exotických vtákov. Hugovi sa však podarí obchod prekaziť svojou výrečnosťou. Dominika si musí zobrať kosmáča opäť domov. Rišo to však nezvláda práve najlepšie. Dominika potrebuje, aby otcovi nič nehovoril. Rišo súhlasí, až kým nenájde kosmáča priamo vo svojej izbe.

Sledujte ďalšiu epizódu ZOO už dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka