Pôjdu spolu do Afriky? Peter presviedča Dominiku, aby sa vybrala na starý kontinent!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Dominika je prekvapená z toho, ako ju Peter podporuje. Trvá na tom, aby to so svojou vedeckou prácou a samotnou doktorandúrou v žiadnom prípade nevzdávala. Navrhne jej, aby šla robiť prieskum do Afriky. Ona jeho nápad zavrhne. Predovšetkým sa bojí toho, čo by bolo s jej rodinou bolo, keby odišla na tak dlhú dobu. Nepripúšťa si to, no Petrov návrh nepustí z hlavy. Musí nad tým stále rozmýšľať. Zdôverí sa aj kamarátke Alene, ktorá ju okamžite podporí. Aj podľa nej je cesta do Afriky dobrý nápad...

Zoli sa pokúsi oklamať Stana, no ten vie, čo jeho hlavný krmič robí. Zoli trvá na tom, že nosoroží prášok mu pomáha v jeho výkonnosti. Peter mu vynadá, no ani to neprinesie požadovanú reakciu, a tak Peter tajne zamení Zoliho odložený nastrúhaný roh za rozdrvený hmyz. Na druhý deň ho konfrontuje a objasní mu, že jeho mužnosť funguje aj bez kúzelných práškov. Ako zareaguje Zoli? Sledujte ZOO v premiére už dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka