Spomienky na Afriku: Ukážeme vám, ako sa nakrúcal slovenský seriál na najstaršom kontinente!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Najnovší seriál televízie JOJ so sebou na vaše obrazovky prinesie hneď niekoľko noviniek, ZOO sa totiž nakrúca nielen so zvieratami a v prostredí skutočnej zoologickej záhrady, ale náš štáb kvôli výrobe cestoval na dva týždne na africký kontinent. Vďaka práci, ktorú sa im podarilo odviesť za skutočne krátky čas, sa v seriáli môžete tešiť na nádherné zábery aj cudzokrajných hercov. 

Aký je najstarší kontinent z pohľadu nášho režiséra Braňa Mišíka? "Afrika v sebe nesie obyčajnosť, srdce vo svojom základe. Je nevyspytateľná a nádherná," hovorí Braňo. Herec Ján Koleník má zasa najlepšie spomienky na obyvateľov: "Ľudia boli veľmi príjemní a ústretoví, ponúkali nám suveníry." Niektorí z nich si v seriáli zahrali. Ale viac sa už dozviete z videa, prvého v sérii MAKING OF. Sledujte JOJku, ZOO štartuje už 11. januára a ďalšie časti making of vás čakajú najbližšie dni!

Viete, aký zvuk vydávajú žirafy? Odpoveď vám dá Janko Koleník na oficiálnej facebookovej stránke seriálu, dajte nám svoj LIKE práve teraz!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka