Stačí jediná chvíľa nepozornosti: Šimonko sa stratil, zúfalá Alena ho zháňa po celej ZOO!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Alena vyhovela žiadosti svojho syna Šimonka a počas ich spoločne tráveného času ho vzala do zoologickej záhrady, odkiaľ ju pred časom vyhodili. Tam sa jej ale začína vybavovať všetko dobré, čo sa jej spája s povolaním ošetrovateľky a so zvieratami. Uvedomuje si, ako veľmi jej zvieratá a jej niekdajšie zamestnanie chýbajú. Zamotá sa pri ťavách a začne pomáhať svojim bývalým kolegom. Medzitým sa ale niekam zatúla Šimonko, stačí jediná chvíľka materinskej nepozornosti. Alena zháňa svojho syna po celom areáli ZOO a hromadia sa v nej obavy, keď jej Zoli povie, že má zlú predtuchu, lebo niekde nechal otvorený kanál...

Chovateľ Oko zistí, že Ičovu lásku predpovedal nesprávne. Nenechá sa však jedným zlým výsledkom odradiť. Teraz kolegovi z postavenia hviezd absolútne jednoznačne vyráta, ako prebehne ich prvé stretnutie. Ičovi však Okov popis sedí len na magistra Švoňavu. Mikuláš si si snaží Denisu získať drahými darčekmi. Dokonca si kvôli nej kúpi korčule, aby s ňou mohol tráviť čas. Získa však pocit, že vekový rozdiel medzi nimi je napriek všetkej jeho snahe neprekonateľný. Rozíde sa s ňou? Sledujte ZOO a dozviete sa viac, premiérovú epizódu vysielame na JOJke už o 20:35!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka