Sú sestry a predsa je každá iná: Ktorá získa krásavca Petra?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Seriál ZOO, ktorý štartuje už dnes o 20:35 na JOJke, bude nielen o exotickom prostredí horúcej Afriky a úžasných obyvateľoch zoologickej záhrady, ale hlavne o rodinách a ich osudoch. Konkrétne v centre diania sú dve rodiny:

Balážovci – ktorých sme vám predstavili v predchádzajúcom článku

Trnovskí –  o ktorých si viac povieme práve teraz:

Na čele rodiny stojí vdovec  Mikuláš Trnovský, nadovšetko milujúci otec svojich troch detí: Dominiky, Lucie a Riška. Mikuláš je podnikateľ, ktorý sa po smrti manželky zameral na rodinnú reštauráciu. Jeho tri ratolesti sú pre neho všetko, hoci každý zo súrodencov je iný a na každého kladie iné nároky: S dcérou Dominikou si po smrti matky k sebe nevedeli nájsť cestu. Mladšia dcéra Lucia je trochu pojašená študentka práva, ktorá prechádza vďaka otcovým peniazom. Najmladší Riško žije tak trochu vo svojom svete a Mikuláš najmä od Dominiky očakáva, že na neho dá pozor a postará sa oňho.

Dominika to má zo všetkých troch najťažšie. Nemusí čeliť len rodinným starostiam, ale aj problémom v práci. Je vyštudovaná biologička tesne pred obhajobou záverečnej práce o správaní vyšších primátov. Momentálne robí v ZOO výskum a popritom si ako každé leto privyrába ako sprievodkyňa po ZOO.  S Petrom, ktorý sa vracia z Afriky, si tak trochu nepadnú do oka. Vlastne skôr vôbec. Zato Lucií sa Peter začne okamžite pozdávať. To, ako sa bude vyvíjať osud rodiny Trnovských a vzťah Petra s Dominikou, môžete sledovať už od dnes, nenechajte si ujsť premiéru ZOO o 20:35 na JOJke!

Pre najnovšie informácie o seriáli dajte LIKE oficiálnej stránke ZOO na facebooku!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka