V ZOO začína štrajk! Ako sa riaditeľ vysporiada so vzburou všetkých zamestnancov?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Alenin odchod zo zoologickej záhrady zamáva všetkými zamestnancami. Sledujú, ako sa ich niekdajšia čerstvo vyhodená kolegyňa balí a lúči sa so zvieratami. Peter konfrontuje svojho otca, aj keď je riaditeľ ZOO a mal by ho počúvať, s jeho rozhodnutím sa nevie stotožniť. Stano si však po hlave skákať nedá. Peter ale vo svojom proteste nie je sám, aj ostatní chcú Alenu naspäť stoj čo stoj. Sú preto ochotní urobiť naozaj veľa, čo Stana poriadne zaskočí. Takmer všetci zamestnanci zoologickej záhrady odovzdajú riaditeľovi svoje výpovede. Začína sa štrajk!

Peter nemá kde v noci spať. Do klubovne sa nasťahoval Zoli, ktorý je v domácom väzení, spolu s Helgou. Dobrodruh sa teda zo zoologickej záhrady vyberie za Luciou a vyskúša šťastie u nej – prichýli ho na noc? Lucia samozrejme problém nemá a rada mu spraví miesto vo svojej posteli. Prekvapenie však prichádza ráno. Dominika je v šoku, keď vo svojej kuchyni ráno stretne Petra. Nie je jediná, Peter sa zoznamuje s rovnako prekvapeným bratom Riškom. Ako dopadne spoločné ráno v rodine Trnovských?

Ďakujeme za vaše názory

Fotka