Zamestnanci ZOO v ohrození: Peter s Ičom skončia zavretí v klietke s tigrom

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Sekretárka Júlia konečne pochopí, kto je jej tajný ctiteľ. Ičove city však vonkoncom neopätuje. Ičo nakričí na mamu, hnevá sa že sa v tom celom rýpala a iba mu to pokazila. Vilma sa chce so synom pomeriť, nevie ho však nikde nájsť. Tak ľahko sa jej to nepodarí: Ičo totiž v samom zúfalstve vlezie do klietky k tigrovi. Celá ZOO je na nohách, Iča treba zachrániť. Maroš má plán, ako Iča dostať von. Čo mu to zišlo na um? Všetci sa ho snažia dostať z klietky, no nepodarí sa to ani Júlii. Stano volá na pomoc poľovníka, ktorý má v prípade ohrozenia tigra zastreliť. Peter však s takouto možnosťou rozhodne nesúhlasí a rozhodne sa pre radikálny krok úplne iného druhu: vlezie do klietky s tigrom sám a odpúta pozornosť tigra. Ičo je síce zachránený, no Petrovi sa z klietky tak ľahko uniknúť nepodarí.

Dominika sa pred veterinárom Zdenom tvári, že ju zmena konzultanta len tak ľahko nevykoľají. Ona si je svojou prácou predsa stále istá. Zdeno však Dominike zrazí hrebienok a prácu jej vráti. Lucia má problém, nemá urobenú skúšku. Lucia zistí, že Riško má fotografickú pamäť a chce od neho, aby jej pomohol spraviť skúšku. Rišo však má pre ňu trochu inú lekciu.

Ako to dopadne? Dozviete sa už dnes o 20:35, stačí sledovať premiérovú epizódu ZOO na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka