Zdravotný stav zubrov je vážny: Zachránia ich v ZOO pred smrťou otrávením?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Peter sa vďaka pátraniu po Kamilovom vrahovi opäť dostáva do nebezpečenstva. Opäť navštívil poľovníka Filadelfiho, ktorý na jednej z fotiek z Afriky spoznal známu tvár – vysokopostaveného člena policajného zboru! Peter sa púšťa do pátrania na vlastnú päsť a skončí zoči-voči Kowalského psom. Zatiaľ čo Peter čelí krvilačným beštiám, dovolať sa mu snaží Dominika, ktorá pochopila, že opičiak Miško musel patriť Kamilovi. Dostane sa Peter z ohrozenia bez ujmy na zdraví a pomôže im to bližšie k odhaleniu Kamilovho vraha? V zoologickej záhrade sa medzitým zhoršuje situácia so zubrami. Starostlivá ošetrovateľka Alena zbadala, že sa s nimi niečo deje, stále však netušia, že štedrí sponzor ich svojím jedlom postupne troví. Posielajú na vyšetrenie ovocie a zeleninu, ktorú zubry dostávajú ako sponzorský dar. Zistia, čo je vo veci a odhalia páchateľa včas?

Sledujte premiérovú epizódu ZOO dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka