Zlý deň pre Alenu: Osobné problémy ju dovedú k poriadnym problémom v práci

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Alena je nešťastná. Tešila sa na to, že bude zasa po čase so svojím milovaným synom, jej radosť sa však z minúty na minútu rozplynula ako práškový cukor vo vode. Exmanžel Sveťo zasa nedodržal sľub a syna nepriniesol! Ošetrovateľka zo zoologickej záhrady sa vyžaluje kolegovi a kamarátovi Petrovi, no trápenie si nesie so sebou do zvyšku dňa. Dokonca jej zapríčiní oveľa väčšie problémy v práci. Hovorkyňa Roberta totiž v zoologickej záhrade organizuje narodeninovú oslavu pri hrošíkoch pre syna sponzorov. Alena s tým zo zásady nesúhlasí, no riaditeľ ZOO Stano ju poprosí, aby bola ústretovejšia. Alena si teda vezme na starosť oslavu, no tá dopadne tragicky. Čo sa stane?

Ani pre IčaOkom to nebude ideálny deň. Ten ich pokazí rozhodnutie zistiť, čo vlastne majú ťavy v hrboch. Táto snaha sa nestretne s pochopením u jednej z nich a Ičo pri zisťovaní odpovede schytá od ťavy poriadny monokel! Dominiku zasa prepadá zúfalstvo z vrátenej práce. Bojí sa, že nikdy nedokončí školu. Zoliho konfrontuje Helga – nedopadne to najlepšie. Prizná sa jej konečne, čo je vo veci? Sledujte ZOO už dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka