ZOO má štvornohého návštevníka: Odkiaľ ušiel malý tigrík a komu patrí?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V ZOO sa dnes objaví nový potenciálny obyvateľ, ktorý tam síce na prvý pohľad patrí, no v skutočnosti tam nemá čo robiť. Po areáli zoologickej záhrady sa poneviera zatúlaný tiger. Zamestnancom ZOO sa ho podarí chytiť, nikto z nich však ani len netuší, odkiaľ k nim mohol prísť. Musel niekomu ujsť. Ale kto má doma takéhoto nebezpečného domáceho miláčika? Peter sa snaží z poľovníkov dostať čo najviac informácií o poľovačkách v Afrike. Peter nechce uveriť, že si poľovníci hradili pobyt v Afrike sami. Poprosí Luciinho brata Riška o pomoc, potrebuje zistiť, kto všetko dostal víza do Afriky. Čo sa im podarí zistiť?

Projekt sloninca je schválený. Maroš odmietne ponuku starať sa o slony a namiesto seba ponúkne slony Dominike, ktorá je nadšená. Z novej výzvy sa teší, no vydrží jej to? Zdeno proti nej intriguje a pokúša sa presvedčiť riaditeľa Stana, že Dominika slony nezvládne? Ak chcete dostať odpovede na všetky otázky, sledujte premiérovú epizódu ZOO už dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka