Zostane Dominika v Afrike? Zlomiť sa ju snaží nápadník z masajskej dediny

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Peter sa naháňa za černoškou, ktorá by mu mohla pomôcť odhaliť Kamilovho vraha, no Dominika si jeho úmysel vysvetlí nesprávne. Podozrieva ho, že sa do Afriky vybral len preto, aby mohol tajne podvádzať jej sestru s inou. Sama však zažíva malé romantické pletky. V masajskej dedine ju nasleduje jej nápadník. Podarí sa mu presvedčiť ju, že on je ten pravý pre vážnu vedkyňu, hodí všetky svoje problémy zo Slovenska za hlavu a zostane kvôli nemu v Afirike?

Šimonko prizná mame, že mu otec bráni stretávať sa s ňou. Nahnevaná Alena svojho ex-partnera konfrontuje a  Sveťo ju obviní, že mu syna uniesla. Nie je ochotný sa o malého Šimonka s ňou ďalej deliť a to za žiadnych okolností. Nešťastná mamička je zúfalá. Alena začína premýšľať nad návratom do ZOO. Ako sa rozhodne? Sledujte ZOO v premiére dnes 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka