Alena Ďuránová prešla z Divokých koní do ZOO prerodom: Hrá „hipisáčku“ s dredmi!

Oproti Simone to je poriadna zmena.

Fanúšikovia Alenky Ďuránovej sa majú na čo tešiť. V novom seriáli ZOO, ktorý štartuje na obrazovkách televízie JOJ už 11. januára, si zahrá svoju menovkyňu Alenku, s ktorou má však spoločné asi iba to meno. Už na prvý pohľad vám musí byť jasné, akým prerodom prešla od Simony Kozákovej, jej hrdinky z Divokých koní. „Je to free, hipisácka ženská, ktorá, nechcem povedať, že jej nezáleží na outfite, lebo toto, čo má na sebe, sa jej páči. Tým, že je ošetrovateľka a stará sa primárne o zvieratá, nie je pre ňu dôležité stráviť ráno hodinu pred zrkadlom a v skrini, aby si vyberala, čo sa jej hodí alebo nehodí. Musí to byť pohodlné a čo najskôr oblečené, aby utekala do práce,“ hovorí o svojej hrdinke Alenka.

Najmarkantnejšou zmenou na nej sú pravdepodobne dredy, ktoré sa ale nestali súčasťou jej bežného života, iba filmárskou rekvizitou. „Čo sa dredov týka, tie sú podľa mňa fantastické a absolútne ju vystihujú. V súkromí by som si niečo také nikdy nedala, pretože to svrbí. Neviem, ako to nosia tí ľudia v uliciach,“ prezradila o svojom novom seriálovom štýle Ďuránová a vzápätí nám aj ukázala, ako si seriálové vlasy aplikuje: „Sú to také klipy, ktoré sú okolo celej mojej hlavy.“

Nezabudnite, že ZOO štartuje už 11. januára na JOJke! Stali ste sa už fanúšikom seriálu na facebooku? Dominika Richterová vám prezradí, ako prebiehajú zásnuby u tučniakov!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.